Hunting Travel > RPA

Menu Filter

Polowania w RPAOferta polowań w Republice Południowej Afryki to propozycja zarówno dla myśliwych z „grubszym portfelem”, jak i mniej zamożnych. Myśliwym i sympatykom łowiectwa gwarantujemy niezapomniane przeżycia i czar afrykańskiego buszu.

Polowania odbywają się na terenie farmy znajdującej się w odległości 2 godzin jazdy samochodem od lotniska w Johannesburgu. Powstała w 1995 roku farma obejmuje obszar 1075 ha, a kolejne 45 000 ha stanowi zakontraktowany teren łowiecki. Farma ma już wieloletnie tradycje i spore doświadczenie w organizacji safari.

Pełna oferta obejmuje wszystko, łącznie z wypożyczeniem broni i jest niezwykle atrakcyjna jest dla osób niezrzeszonych w Polskim Związku Łowieckim, ponieważ mogą z niej skorzystać sympatycy łowiectwa nie posiadający uprawnień do polowania. Nie wymagana jest przynależność do organizacji łowieckich a jedynie znajomość obsługiwania się palną bronią myśliwską lub łukiem. W ofercie mamy polowania na „wielką piątkę afrykańską”, zebry, żyrafy, antylopy gnu, eland, oryksy, krokodyle, pawiany i wiele innych egzotycznych gatunków mniej znanych zwierząt afrykańskich.

Dla miłośników polowań z łuku myśliwskiego mamy także specjalną propozycję polowań tą metodą. Szef farmy, Peter władający kilkoma językami, w tym językiem polskim, gwarantuje 100 % skuteczność polowań oraz miłą atmosferę w gronie profesjonalnych myśliwych.